2018 Grammy Ödülleri Tahminleri

2018 Grammy Ödülleri Tahminleri

Büyük bir heyecanla beklenen ödül töreni için geri sayım başladı. Adaylar 28 Kasım'da açıklanacak ancak tahminler şimdiden kulislerde konuşulmaya başlandı. Hiç şüphesiz 28 Ocak 2018 Pazar gecesi New York’ta yapılacak olan ödül töreni bu yıl da nefesleri kesecek. Bizlerde sizin için hazırladığımız çalışmamızda sizlere kulislerden aldığımız bilgileri paylaşacağız.

Hiç vakit kaybetmeyelim, akademi ödüllerinden sonra en çok izlenen yarışması olan Grammy ödüllerine, 2018’de kalbimizin ritmini değiştiren isimlerden en başarılı olanlarına birlikte bakalım. 28 ile başlayan yarışma kategorisi şimdilerde 70’lere çıktı, bizler bugün en popüler başlıklarda tahminlerimizi sizler için sunuyoruz.

1. 2018 Grammy Ödülleri Ne Zaman?

Artist Yılın Şarkısı Yılın Albümü
Ed Sheeran Shape of You Divide
Lady Gaga Million Reasons Joane
Drake More Life More Life
Taylor Swift Look what you made me do Reputation
Kendrick Lamar Humble Damn
Kesha Praying Rainbow
James Arthur Say You Won’t Let Go Back from The Edge

Bu yıl içeriğinde çok fazla değişiklik ile gündemde olan Grammy, yeni içeriği ile çok fazla derecede merak uyandırmaya devam ediyor. En önemli değişiklerden ilki ‘yılın albümü’ alanında yapıldı ve bu yıl ilk kez bu alanda online olarak oy verme işlemi yapılacak. Yeni sistemin getireceği heyecan merak konusu.

2017 yılı içerisinden birbirinden keyifli şarkılar ile duygulandık, dans ettik, aşkımızı ilan edip, aşk acısı çektik. Şöyle bir en çok dinlediğiniz şarkıları aklınızdan geçirseniz cevabı siz de rahatlıkla verebilirsiniz ama bizler yine hepsine birlikte bir göz atalım.

2. 2018 Grammy Ödülleri Adayları

Yarışma içerisinde yapılan değişiklikler ile iyiden iyiye rekabetin kızışacağı 2018 için bizlerin Grammy Ödülleri tahminleri şöyle:

2005 yılında müzik kariyerine başladı, şimdi listeleri kasıp kavuruyor. Bu yıl en az bir iki parçası dilinize dolanmış ve dans etmiş olmalısınız. Tabi ki Ed Sheeran’dan bahsediyoruz. İngiliz şarkıcı bu yıl 28 Ocak tarihinde yapılacak olan Grammy ödüllerinden en az iki kategoride bizim tahminlerimize göre ödüllerini alacak. Divide albümü, en iyi albüm olma konusunda adaylardan. Ayrıca albüm içerisinde en çok dinlenen şarkılardan olan ‘Shape of you’ şarkısı ödüller için listede olacaktır.

Bu yılın başlarında siz de Spoon dinlemeye başladıysanız, normal olarak bu yılın Grammy ödüllerinde adayınız olacaktır. Albüm içerisinde yer alan ‘Hot Thoughts’ şarkısı çok dinlendi ve çok sevildi. Bir kenara not edin bu yıl o sahnede çalan şarkılardan biri de bu olacak.

Migos, ‘Culture’ bu yıl ödülün en güçlü adaylarından, albüm içersinde yer alan "Bad and Boujee" parçası ise efsane olma yolunda hızla ilerliyor.

Big Sean ödülünü almak için sürekli olarak koltuğunun ucunda oturacak. Özellikle ‘I Decided’ şarkısı ile ödülleri toplayacak bu yıl.

Future ödüle HNDRXX şarkısı ile uzanacak. Grammy, En İyi Rap Albümü Ödülü kategorisi bu yıl harika bir mücadeleye sahne olacak.

Residente ödül için diğer adaylardan.

Sorority Noise, 'You're Not As ____ As You Think' Mart ayında yayınlanan albüm gerçekten kaliteli. Ödül için adaylarımız arasında.

Kehlani, 'Sweet Sexy Savage' şarkısı bu yıl için ödüle aday.

Bu yazımızda tahminlerimizin bir kısmına yer veriyoruz. Yakın zamanda yeni tahminlerimizle sizlerle birlikte olacağız. O zamana kadar kalbinizin ritmini değiştiren şarkıların sizi bulması dileklerimizle.

yorum 2018 Grammy Ödülleri Tahminleri

Gerçek para kazan
nakit kazan, para kazan
Tavsiye ettiğimiz yazılar:
Yorumlar (0)
Bilinçli oyun
2018 Grammy Ödülleri Tahminleri Web dizini
+ URL EKLE ücretsiz, www, url ekle